Ana sayfa

Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd.

Çin Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Alex, Himatch Manger iyi adam, o güven olmaya değer, Himatch ekibi iyi bir takım, onlar bize iyi hizmet ve güvenilir kalite kablo sağlar.

—— Felix

Himatch bize kaliteli kamera bağlantı kablosu, iyi fiyat sağlar. teşekkür ederim.

—— LEO

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd.

1 2
Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd. Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd.
Himatch reception office corner

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Markalar : Himatch
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 5000000-6000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
HIMATCH teknolojisi 2004 yılında, konnektörlerin tasarımı, geliştirilmesi ve imalatında uzmanlaşmıştır ve kablo montajı, ayrıca müşterinin büyük ve karmaşık projelerine yönelik uzmanlık hizmeti vermektedir.

Bir ISO9001 nitelikli şirket olarak, biz yüksek kaliteli ürünler sunmak ve tüm müşterilerden mevcut OEM ve ODM projeleri tüm dünyadan farklı müşterileri ile işbirliği yapmaya devam edecektir.

Konnektör ve Kablo aksamı.
Profesyonel üretici ve satış makinesi vizyon veri kabloları: (yüksek esnek) 1394 kablo, (tank zincir seviyesi) Kamera Bağlantı yüksek hızlı veri kablosu, (endüstriyel kamera) CCXC kablosu, (özel kablo) GigE kablosu vb.

Sinyal kabloları, sensör kabloları, kontrol kabloları, ürünler gibi OEM ve ODM mevcuttur, ürünler ağırlıklı olarak Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri, yüksek kaliteli ekipman uygulanabilir. Ürünler, aşağıdaki gibi özel gereksinimlere göre özelleştirilebilir: 1394 veri kablosu, örneğin: yüksek standart kablolar, yumuşak kablo, vidayla sabitlenmiş, sabit mandallı, dirsek bağlantılı, düz kafa, çeşitli ferrit çekirdeklerle koruyucu kablo ile bağlanmış. Kamera Bağlantı MDR 26P, 26P SDR veri kabloları, örneğin: yüksek esnek / standart CL kablosu, yüksek esnek / standart Power Over Link kablosu, Mini CL kablosu. 90 derece dirsek kablosu. CCXC 12P veri kablosu, vb. Çeşitli endüstriyel kamera güç kaynağı ve I / O kablosu. Ürün çeşitliliği, uygun fiyat, zamanında teslimat tarihi, istikrarlı ve güvenilir kalite.


Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için, yeni ürün geliştirme, kalite kontrol ve hızlı teslimat konusundaki tüm vurgumuzla, yüksek rekabetçi fiyat sunmaktayız. Müşterilerimizle iletişim kurmak, ihtiyaçlarını anlamak ve onlar için verimli ve uygun maliyetli çözümler üretebilmek için her türlü çabayı sarf ediyoruz.

Müşterilerimizi uzun vadeli ortaklar olarak görüyoruz. Müşteri önerilerini ve eleştirilerini memnuniyetle dinliyoruz. Bu, hem yeteneklerimizi geliştirebileceğimiz hem de müşterilerimiz için sürekli iyileştirme yapabileceğimiz bir başlangıç ​​noktasıdır.

İş sloganımız: Karşılıklı fayda, dürüst işbirliği.

İletişim bilgileri
Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Alex

Tel: 86-755-25702906

Faks: 86-0755-25702956

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)